Randkowanie's Blog
Randki, randkowanie, miłość i SEX

Mowa ciała….podstawa :)

Mowa ciała mężczyzny, która przyciąga uwagę kobiet…

Podryw zaczyna się zanim jeszcze powiesz pierwsze słowo. Ludzie oceniają siebie nawzajem najpierw na podstawie komunikatów niewerbalnych, czyli mowy i podstawy ciała. Jeśli chcesz prezentować się jako pewny siebie, atrakcyjny mężczyzna, to powinieneś być świadomy jak działają mechanizmy mowy ciała i co jest najważniejsze. W tym artykule zaprezentuję Ci kilka przykładów tego, jak wygląda właściwa postawa i mowa ciała atrakcyjnego mężczyzny. Pamiętaj, że niezleżenie czy jesteś gruby czy chudy, to kobiety zwracają uwagę na to jak się „nosisz” i co wyrażasz swoja postawą. Jeśli masz słabą postawę, chodzisz przygarbiony z głową opuszczoną, to komunikujesz, ze jesteś mało pewny siebie, co nie jest atrakcyjne dla kobiet. Oto inne rady:

Ramiona i klatka piersiowa
Ramiona i klata są bardzo ważne, bo w ogromnym stopniu wpływają na to, jak prezentuje się cała Twoja sylwetka. To właśnie od torsu i ramion zależy też czy się garbisz, czy stoisz prosto. Pamiętaj, że pewny siebie samiec Alfa nigdy się nie garbi i zawsze trzyma prostą postawę.

Przygarbiona postawa ciała oznacza kogoś słabego, kogoś kto, jak gdyby chce się skulić przed innymi, schować sam w sobie. Przygarbiona postawa oznacza też brak pewności siebie, bo będąc zgarbionym nie pokazujesz się otoczeniu – jakbyś się bał ujawnić (bez skojarzeń). Z taką postawą podrywanie Ci nie wyjdzie.

Wyprostowana sylwetka to oznaka pewności siebie. Pokazujesz się innym w ten sposób i dajesz jasny komunikat otoczeniu „Uwaga: Jestem tutaj”.

Jest to ogromnie ważne i co ciekawe nie tylko kobiety zwracają na to uwagę. Nawet mężczyznom zdarza się komentować facetów, którzy idą wkuleni w siebie: głowa pochylona, barki pochylone i ogólne przygarbienie.

Oczywiście te komentarze różnią się od kobiecych, bo brzmią w stylu: „Patrz jaki leszcz”. Zauważ, że takich ludzi od razu się mniej szanuje i kiedy idzie gość z taką (przygarbioną) postawą ciała, nikt mu się nie usunie z drogi, bo od razu podświadomie się wie, że to ktoś słabszy od Ciebie i on ma zejść z drogi. Niestety tak jest.

Natomiast kobiety, kiedy widzą kogoś przygarbionego, skulonego w sobie od razu biorą to, za oznakę braku pewności siebie, co łączy się jeszcze z byciem needy i wieloma cechami, które odpychają kobiety do faceta.

Co więc zrobić, żeby dobrze się prezentować i jaką powinien postawę przybrać Samiec Alfa.

Po pierwsze wyprostuj się. Ramiona do tyłu i w dół. (kiedy cofniesz ramiona, to opuść je w dół, zwykle cofając ramiona, podnosimy je do góry).

Klata do przodu. Nie interesuje mnie czy masz w klacie 70, czy 120. Klata ma iść do przodu. Wysunięcie tylko klatki piersiowej do przodu, nada nowego blasku całej Twojej sylwetce. Klata do przodu jakbyś chciał nią dotknąć słońca, podciągnąć ją do góry.

Trzymaj tyłek z przodu 😉 Co to oznacza?. Wielu facetów idąc nieświadomie się pochyla, bierze się to chyba z siedzenia przed komputerem. Kiedy idziesz, to taka postawa sprawia wrażenie, jakbyś zaraz miał się wywalić.

Żeby zapobiec temu, wypchnij biodra trochę do przodu. Odrobinę, nie za dużo. Wyobraź sobie jakby, jakiś niewidzialny sznurek ciągnął Cię lekko za pasek od spodni.

Teraz czas na konkretne przykład jak to wszytko ma wyglądać w praktyce. Pokaże Ci kilka osób z prawidłową postawą ciała. Nie masz kopiować ich postawy, ułożenia ramion itp. ale powinieneś przyglądnąć się im i dzięki temu, będziesz miał ogólny zarys/koncepcję jak to wszystko powinno wyglądać.

Tylko nie przeginaj z tą postawa. Nie masz się prężyć i sztucznie napinać, ale masz mieć taką postawę naturalnie, bez napięcia i sztuczności. Przećwicz w domu, to wszystko, o czym mówię (np. przed lustrem), a następnie potrenuj, chodząc po ulicach.

Będziesz, w szoku jaką to robi różnicę.

Źródło: JakPodrywać.pl

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Mowa ciała….podstawa :)”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: